Diepenvener Gijs Esders, bronzen medaille op de KPN NK Sprint 2020!

Schermafbeelding 2020-01-29 om 22.11.04

Enigszins verrast was Gijs Esders dat hij een bronzen medaille kreeg op de KPN NK Sprint 2020! Gijs haalde afgelopen weekend drie podiumplekken op de vierkamp, wat een derde plek in het klassement en dus een bronzen medaille betekende. Wauw!

Op de foto ‘rood-wit-blauwe tulpen mèt zicht op de ijsbaan’ waar het allemaal begonnen is, ‘Diepenveense IJsvereniging De Molenkolk’. Hier ontwikkelde hij mede zijn passie voor het schaatsen. Lees het hele verhaal op: https://www.schaatsen.nl/nieuws/2020/januari/esders-verrast-met-brons-die-hang-ik-over-mijn-domtoren/

Interessant? Deel het artikel

Adverteerders

Ook interessant

Agenda

Nieuwsbrief

DorpspleinDiepenveen.nl brengt regelmatig een nieuwsbrief uit, Klik hier om je in te schrijven of voor het teruglezen van voorgaande edities.

Scroll naar boven